Wyszukaj połączenie kolejowe z Rzeszów do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 05:01
Ostatni odjazd: 20:10
Odległość 501km

Najtańsze bilety na pociąg z Rzeszów do Zielona Góra na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Zielona Góra. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Rzeszów do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Rzeszów do Zielona Góra?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Rzeszów a Zielona Góra oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Rzeszów do Zielona Góra?

Pociągi z Rzeszów do Zielona Góra


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Przy tak długiej podróży, rozważ również lot samolotem, który niekoniecznie musi być droższą opcją. Nie tylko skrócisz sobie odległość, ale również będziesz mógł spędzić więcej czasu w Zielona Góra.

Jakie stacje obsługują trasę Rzeszów - Zielona Góra?

Pociągi do Zielona Góra odjeżdzają z Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny i przyjeżdżają na stację Zielona Góra Główna.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zielona Góra z Rzeszów: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Rzeszów pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Rzeszów do Zielona Góra, każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Rzeszów do Zielona Góra i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 9 hours and 48 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Zielona Góra w ciągu 7 hours and 57 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Rzeszów o 05:01, a ostatni o 20:01.