Wyszukaj połączenie kolejowe z Rzezawa do Sanok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 12:43
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 131km

Tanie bilety na pociąg z Rzezawa do Sanok na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Sanok. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Rzezawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Rzezawa do Sanok?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Rzezawa - Sanok.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Rzezawa do Sanok?

Pociągi z Rzezawa do Sanok


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Sanok?

Możesz pojechać pociągiem do Sanok z Rzezawa, który przyjeżdża na stację Sanok.

Ile połączeń z Rzezawa do Sanok jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Sanok z Rzezawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Sanok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Rzezawa do Sanok, każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 2 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Rzezawa do Sanok?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Sanok w 5 hours and 55 minutes, ale średnio zabiera to 7 hours and 8 minutes.