Pociąg Siedlce - Kalisz ceny od 88,18zł

Rozpocząć z
88,18zł
Odkryć

Siedlce do Kalisz przez pociąg

Podróż z Siedlce do Kalisz przez pociąg wynosi 291,2 km i zajmuje 6 h 41 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:34, a ostatnim o 21:14. Możliwe jest podróżowanie z Siedlce do Kalisz przez pociąg za jedyne 88,18zł lub aż 130,46zł. Najlepsza cena za tę podróż to 88,18zł.

Najlepsza cena 88,18zł
Czas trwania podróży 6 h 41 min
Połączenie dziennie 4
Najniższa cena 88,18zł
Wyzsza cena 130,46zł
Pierwszy wyjazd 07:34
Ostatni wyjazd 21:14
Dystans 291,2 km
Odjazd Siedlce
Przyjazd Kalisz
Przewoźnicy POLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Siedlce do Kalisz

  Sep 28
  Więcej
  24°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  Więcej
  19°
  Oct 01
  Więcej
  16°
  Oct 02
  Więcej
  16°
  Oct 03
  Więcej
  17°
  Oct 04
  Więcej
  18°
  Oct 05
  Więcej
  13°
  Oct 06
  Więcej
  13°
  Oct 07
  Więcej
  12°
  Oct 08
  Więcej
  12°
  Oct 09
  Więcej
  14°
  Oct 10
  Więcej
  13°
  Oct 11
  Więcej
  15°
  Oct 12
  Więcej
  13°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
24°

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Siedlce do Kalisz na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kalisz. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Siedlce do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Siedlce do Kalisz?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Siedlce do Kalisz za 63zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kalisz kosztują około 107,18zł.Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Siedlce do Kalisz?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and Pkp na trasie kolejowej Siedlce - Kalisz.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Siedlce do Kalisz
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Siedlce do Kalisz.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Siedlce do Kalisz, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Siedlce do Kalisz.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Siedlce do Kalisz

Najtańsze bilety kolejowe Siedlce - Kalisz można znaleźć już za 38zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 79zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 118zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kalisz

Podróżując pociągiem do Kalisz, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Siedlce do Kalisz

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Siedlce do Kalisz.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.

Dostępność
Jedzenie i picie
Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Siedlce do Kalisz
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Siedlce do Kalisz przez pociąg.
Udogodnienia POLREGIO PKP
WiFi
Bagaż
Dostępność
Rower
Strefa Ciszy
Gniazdka elektryczne
Jedzenie i picie
Klimatyzacja

Siedlce do Kalisz Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.7kg
Autobus
24.2kg
Lot
969.2kg
Samochód
93.5kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Siedlce do Kalisz? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Siedlce a Kalisz wynoszą 3.7kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Siedlce a Kalisz? Podróżując pociągiem między Siedlce a Kalisz, zaoszczędzisz 965.5kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 20.6kg w porównaniu z autobusem i 89.8kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Siedlce do Kalisz?
Bilet pociąg z Siedlce do Kalisz to 107,41zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 88,18zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Siedlce do Kalisz?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Siedlce do Kalisz, to 88,18zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Siedlce a Kalisz przez pociąg?
Siedlce do Kalisz to 291,2 km.
Jak długo trwa pociąg między Siedlce a Kalisz?
Siedlce do Kalisz to średnio 10 h 46 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 h 41 min.
Jakie firmy działają od Siedlce do Kalisz?
Siedlce do Kalisz jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Siedlce na Kalisz?
Siedlce do Kalisz ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Siedlce do Kalisz?
Najwcześniejszy pociąg od Siedlce do Kalisz rozpoczyna się pod adresem 07:34. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Siedlce do Kalisz?
Najnowszy pociąg od Siedlce do Kalisz odchodzi o 21:14. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Siedlce do Kalisz?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 88,18zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Siedlce do Kalisz?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Siedlce, aby przejść do Kalisz. Możesz przejść z Siedlce Central Train Station i możesz dotrzeć do Kalisz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Siedlce a Kalisz przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Siedlce a Kalisz to 6 h 41 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Siedlce do Kalisz?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Siedlce a Kalisz.
Jakie są emisje CO2 dla Siedlce do Kalisz przez pociąg?
Podróż pociąg z Siedlce do Kalisz generuje 3.7kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Siedlce

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Siedlce

Trasy międzynarodowe z Siedlce i okolic

Inne miejsca docelowe z Siedlce

Główne połączenia kolejowe do Kalisz

Powiązane trasy

Inne popularne trasy