Wyszukaj połączenie kolejowe z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 08:15
Ostatni odjazd: 17:25
Odległość 122km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od Skarżysko-KamiennaX do Rudnik nad Sanem. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Skarżysko-Kamienna a Rudnik nad Sanem oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem?

Możesz pojechać pociągiem do Rudnik nad Sanem z Skarżysko-Kamienna, który przyjeżdża na stację Rudnik N. Sanem.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rudnik nad Sanem z Skarżysko-Kamienna: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Skarżysko-Kamienna. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rudnik nad Sanem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Skarżysko-Kamienna do Rudnik nad Sanem, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Rudnik nad Sanem i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 9 hours, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rudnik nad Sanem w ciągu 6 hours and 29 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Skarżysko-Kamienna o 08:03, a ostatni o 17:03.