Wyszukaj połączenie kolejowe z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 05:52
Ostatni odjazd: 21:47
Odległość 143km

Najtańsze bilety na pociąg z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów?

Aby dostać się do Rzeszów pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów?

Pociągi z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Skarżysko-Kamienna oraz Rzeszów, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Skarżysko-Kamienna, który przyjeżdża na stację Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny.

Ile połączeń z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Skarżysko-Kamienna pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzeszów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Rzeszów z Skarżysko-Kamienna, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 10 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 10 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Skarżysko-Kamienna do Rzeszów?

Podróż pociągiem do Rzeszów zabiera średnio 7 hours and 7 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 4 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:03, a ostatni wyjeżdża z Skarżysko-Kamienna o 21:03.