Wyszukaj połączenie kolejowe z Słupsk do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 07:02
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 158km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Słupsk do Elbląg

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Słupsk do Elbląg: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Słupsk - Elbląg.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Słupsk do Elbląg?

Pociągi z Słupsk do Elbląg


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Słupsk oraz Elbląg, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Elbląg?

Pociągi do Elbląg odjeżdzają z Słupsk i przyjeżdżają na stację Elbląg.

Ile połączeń z Słupsk do Elbląg jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Elbląg z Słupsk. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Elbląg na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych z Słupsk do Elbląg. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Słupsk do Elbląg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Elbląg odjeżdzą o 07:09, a ostatni o 23:09. Podróż trwa średnio 5 hours and 21 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Elbląg w ciagu 2 hours and 50 minutes.