Wyszukaj połączenie kolejowe z Słupsk do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26,43 zł
Czas podróży 2 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 04:56
Ostatni odjazd 17:55
Odległość 105 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Słupsk do Gdańsk

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Słupsk do Gdańsk?

Bilety na pociąg z Słupsk do Gdańsk kosztują średnio 27,39 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 24,39 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Słupsk do Gdańsk?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, POLREGIO and PKP, świadczącego usługi na trasie Słupsk - Gdańsk.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
27 zł Więcej 27,21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Słupsk do Gdańsk

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Gdańsk zabiera średnio 2 h 37 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 h 34 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:00, a ostatni wyjeżdża z Słupsk o 17:55.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Gdańsk odjeżdzają z Słupsk ze stacji Slupsk Railway station i przyjeżdźają na stację Gdańsk-Wrzeszcz, Gdańsk Główny railway station and Gdańsk Główny.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Słupsk oraz Gdańsk, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Słupsk do Gdańsk jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Słupsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń kolejowych na trasie do Gdańsk z Słupsk.Zauważ, że jest wśród nich 3 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.