Wyszukaj połączenie kolejowe z Środa Śląska do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 43
Pierwszy odjazd: 00:04
Ostatni odjazd: 23:42
Odległość 31km

Tanie bilety na pociąg z Środa Śląska do Wrocław na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Środa Śląska do Wrocław w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Środa Śląska do Wrocław?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Środa Śląska - Wrocław.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Środa Śląska do Wrocław?

Pociągi z Środa Śląska do Wrocław


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Środa Śląska do Wrocław?

Pociągi do Wrocław mogą odjeżdzać z Środa Śląska i przyjeżdżać na stację Wrocław Nowy Dwór, Wrocław Główny, Wrocław Mikołajów, Wrocław Pracze or Wrocław Nadodrze.

Ile połączeń z Środa Śląska do Wrocław jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Środa Śląska pociągiem, dziennie dostępnych jest 27 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Wrocław z Środa Śląska, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 27 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 6 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Wrocław i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 24 minutes, ale średnio zabiera to 122694 hours and 36 minutes.