Wyszukaj połączenie kolejowe z Stalowa Wola do Rudnik nad Sanem

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 06:29
Ostatni odjazd: 19:43
Odległość 21km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Stalowa Wola do Rudnik nad Sanem

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Stalowa Wola do Rudnik nad Sanem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Stalowa Wola - Rudnik nad Sanem.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Stalowa Wola do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Stalowa Wola do Rudnik nad Sanem


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Stalowa Wola - Rudnik nad Sanem?

Możesz pojechać pociągiem do Rudnik nad Sanem z Stalowa Wola, który przyjeżdża na stację Rudnik Nad Sanem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Stalowa Wola?

Jeśli chcesz podróżować do Rudnik nad Sanem z Stalowa Wola, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 4 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Rudnik nad Sanem z Stalowa Wola.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Ile zajmuje podróż z Stalowa Wola do Rudnik nad Sanem i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 06:03, a ostatni o 19:03. Podróż trwa średnio 26 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rudnik nad Sanem w 25 minutes.