Wyszukaj połączenie kolejowe z Stalowa Wola do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 04:20
Ostatni odjazd: 19:43
Odległość 60km

Najtańsze bilety na pociąg z Stalowa Wola do Rzeszów na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od Stalowa WolaX do Rzeszów. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Stalowa Wola do Rzeszów?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Stalowa Wola - Rzeszów.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Stalowa Wola do Rzeszów?

Cena biletu Stalowa Wola - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Stalowa Wola do Rzeszów


Podróż między Stalowa Wola oraz Rzeszów jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rzeszów?

Pociągi do Rzeszów mogą odjeżdzać z Stalowa Wola i przyjeżdżać na stację Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny.

Ile połączeń z Stalowa Wola do Rzeszów jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Stalowa Wola pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Rzeszów z Stalowa Wola, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 11 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Stalowa Wola do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 04:07, a ostatni o 19:07. Podróż trwa średnio 5 hours and 22 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 2 hours and 10 minutes.