Wyszukaj połączenie kolejowe z Starachowice do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 63 zł
Czas podróży 7 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:58
Ostatni odjazd 17:42
Odległość 137 km

Tanie bilety na pociąg z Starachowice do Łódź na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Starachowice do Łódź?

Średnia cena biletów kolejowych z Starachowice do Łódź to 83,35 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Starachowice do Łódź kosztują około 63 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Starachowice do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Starachowice - Łódź.

Pociągi z Starachowice do Łódź

O której odjeżdżają pociągi do Łódź i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 6 h 1 min, ale średnio zabiera to 7 h 41 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Starachowice-Wschodnie i przyjeżdżają na stację Łódź - Widzew.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Starachowice oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Starachowice?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Łódź z Starachowice. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Łódź z Starachowice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 2 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.