Wyszukaj połączenie kolejowe z Starachowice do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:45
Ostatni odjazd: 17:08
Odległość 106km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Starachowice do Rudnik nad Sanem

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Starachowice do Rudnik nad Sanem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Starachowice - Rudnik nad Sanem.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Starachowice do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Starachowice do Rudnik nad Sanem


Podróż między Starachowice oraz Rudnik nad Sanem jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Starachowice do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Starachowice i przyjeżdżają na stację Rudnik N. Sanem.

Ile połączeń z Starachowice do Rudnik nad Sanem jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Starachowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rudnik nad Sanem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Starachowice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Rudnik nad Sanem i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Rudnik nad Sanem zabiera średnio 8 hours and 22 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 59 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:11, a ostatni wyjeżdża z Starachowice o 17:11.