Wyszukaj połączenie kolejowe z Starachowice do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 06:07
Ostatni odjazd: 19:30
Odległość 129km

Najtańsze bilety na pociąg z Starachowice do Rzeszów na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Starachowice do Rzeszów w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Starachowice do Rzeszów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Starachowice a Rzeszów oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Starachowice do Rzeszów?

Pociągi z Starachowice do Rzeszów


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Starachowice, który przyjeżdża na stację Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny.

Ile połączeń z Starachowice do Rzeszów jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Starachowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Rzeszów z Starachowice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 11 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 11 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Starachowice do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 06:01, a ostatni o 19:01. Podróż trwa średnio 9 hours and 21 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 4 hours and 24 minutes.