Wyszukaj połączenie kolejowe z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gorzów Wielkopolski

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 04:47
Ostatni odjazd: 22:55
Odległość 68km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Gorzów Wielkopolski. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Stargard Szczeciński do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Stargard Szczeciński - Gorzów Wielkopolski.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Stargard Szczeciński ze stacji Stargard i przyjeżdźają na stację Gorzów Wielkopolski Karnin or Gorzów Wielkopolski Wieprzyce.

Ile połączeń z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski jest każdego dnia?

Dostępnych jest 20 połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Stargard Szczeciński. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 20 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gorzów Wielkopolski na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski, każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Stargard Szczeciński do Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdzą o 04:08, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 5 hours and 33 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gorzów Wielkopolski w 2 hours and 42 minutes.