Wyszukaj połączenie kolejowe z Stargard Szczeciński do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Odległość 35 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Stargard Szczeciński do Szczecin na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Szczecin. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Stargard Szczeciński do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Stargard Szczeciński do Szczecin?

Na trasie z Stargard Szczeciński do Szczecin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Stargard Szczeciński a Szczecin oferowane przez Rozklad.

Pociągi z Stargard Szczeciński do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Stargard Szczeciński do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdża o , a ostatni o . Aby dostać się z Stargard Szczeciński do Szczecin pociągiem, będziesz potrzebował .

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Stargard Szczeciński do Szczecin?

Pociąg z Stargard Szczeciński odjeżdża ze stacji Stargard i przyjeżdża na stację Szczecin Główny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie and Szczecin Podjuchy.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Szczecin z Stargard Szczeciński: Ile jest dziennych połączeń?