Wyszukaj połączenie kolejowe z Stargard Szczeciński do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 04:37
Ostatni odjazd: 22:44
Odległość 35km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Stargard Szczeciński do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Stargard Szczeciński do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Stargard Szczeciński do Szczecin?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Stargard Szczeciński do Szczecin?

Pociągi z Stargard Szczeciński do Szczecin


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Szczecin i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Stargard i przyjeżdżają na stację Szczecin Zdroje or Szczecin Dąbie.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Szczecin z Stargard Szczeciński?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Stargard Szczeciński pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 14 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych z Stargard Szczeciński do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 14 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Stargard Szczeciński do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 04:02, a ostatni o 22:02. Podróż trwa średnio 23 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w ciagu 18 minutes.