Wyszukaj połączenie kolejowe z Strzałkowo do Stare Kurowo

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Stare Kurowo

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 06:07
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 157km

Najtańsze bilety na pociąg z Strzałkowo do Stare Kurowo na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Strzałkowo do Stare Kurowo w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Strzałkowo do Stare Kurowo?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Strzałkowo - Stare Kurowo.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Strzałkowo do Stare Kurowo?

Pociągi z Strzałkowo do Stare Kurowo


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Strzałkowo oraz Stare Kurowo jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Stare Kurowo?

Pociąg z Strzałkowo odjeżdża ze stacji Strzałkowo i przyjeżdża na stację Stare Kurowo.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Stare Kurowo z Strzałkowo?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Stare Kurowo z Strzałkowo. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Stare Kurowo z Strzałkowo, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Strzałkowo do Stare Kurowo i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Stare Kurowo zabiera średnio 3 hours and 51 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 59 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:10, a ostatni wyjeżdża z Strzałkowo o 23:10.