Wyszukaj połączenie kolejowe z Swarzędz do Chociwel

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Chociwel

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 06:02
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 166km

Najtańsze bilety na pociąg z Swarzędz do Chociwel na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Swarzędz do Chociwel?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Swarzędz a Chociwel oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Swarzędz do Chociwel?

Pociągi z Swarzędz do Chociwel


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Swarzędz oraz Chociwel jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Swarzędz - Chociwel?

Pociągi do Chociwel odjeżdzają z Swarzędz i przyjeżdżają na stację Chociwel.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Chociwel z Swarzędz?

Jeśli chcesz pojechać do Chociwel z Swarzędz pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Chociwel na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Chociwel z Swarzędz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 7 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Swarzędz do Chociwel i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 6 hours and 39 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Chociwel w ciągu 3 hours and 21 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Swarzędz o 06:12, a ostatni o 23:12.