Pociąg Świnoujście - Toruń ceny od 116,12zł

Rozpocząć z
116,12zł
Odkryć

Świnoujście do Toruń przez pociąg

Podróż z Świnoujście do Toruń przez pociąg wynosi 304,7 km i zajmuje 8 h 9 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:37, a ostatnim o 22:20. Możliwe jest podróżowanie z Świnoujście do Toruń przez pociąg za jedyne 116,12zł lub aż 198,35zł. Najlepsza cena za tę podróż to 116,12zł.

Najlepsza cena 116,12zł
Czas trwania podróży 8 h 9 min
Połączenie dziennie 3
Najniższa cena 116,12zł
Wyzsza cena 198,35zł
Pierwszy wyjazd 06:37
Ostatni wyjazd 22:20
Dystans 304,7 km
Odjazd Świnoujście
Przyjazd Toruń
Przewoźnicy PKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Świnoujście do Toruń

  Sep 28
  Więcej
  23°
  Sep 29
  Więcej
  20°
  Sep 30
  Więcej
  18°
  Oct 01
  Więcej
  19°
  Oct 02
  Więcej
  19°
  Oct 03
  Więcej
  16°
  Oct 04
  Więcej
  12°
  Oct 05
  Więcej
  14°
  Oct 06
  Więcej
  15°
  Oct 07
  Więcej
  14°
  Oct 08
  Więcej
  11°
  Oct 09
  Więcej
  11°
  Oct 10
  Więcej
  12°
  Oct 11
  Więcej
  15°
  Oct 12
  Więcej
  16°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
23°

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Świnoujście do Toruń

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Świnoujście do Toruń?

Bilety na pociąg z Świnoujście do Toruń kosztują średnio 112,02zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 47zł.Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Świnoujście do Toruń?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Świnoujście a Toruń oferowane przez Rozklad and Pkp.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Świnoujście do Toruń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Świnoujście do Toruń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Świnoujście do Toruń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Świnoujście do Toruń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Toruń

Podróżując pociągiem do Toruń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Świnoujście do Toruń

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Świnoujście do Toruń.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.

Dostępność
Jedzenie i picie
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Świnoujście do Toruń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Świnoujście do Toruń przez pociąg.
Udogodnienia PKP POLREGIO
Strefa Ciszy
WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Świnoujście do Toruń Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.1kg
Autobus
20.8kg
Lot
830.3kg
Samochód
80.1kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Świnoujście do Toruń? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Świnoujście a Toruń wynoszą 3.1kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Świnoujście a Toruń? Podróżując pociągiem między Świnoujście a Toruń, zaoszczędzisz 827.2kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 17.6kg w porównaniu z autobusem i 76.9kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Świnoujście do Toruń?
Bilet pociąg z Świnoujście do Toruń to 128,18zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 116,12zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Świnoujście do Toruń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Świnoujście do Toruń, to 116,12zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Świnoujście a Toruń przez pociąg?
Świnoujście do Toruń to 304,7 km.
Jak długo trwa pociąg między Świnoujście a Toruń?
Świnoujście do Toruń to średnio 9 h 13 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 h 9 min.
Jakie firmy działają od Świnoujście do Toruń?
Świnoujście do Toruń jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Świnoujście na Toruń?
Świnoujście do Toruń ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Świnoujście do Toruń?
Najwcześniejszy pociąg od Świnoujście do Toruń rozpoczyna się pod adresem 06:37. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Świnoujście do Toruń?
Najnowszy pociąg od Świnoujście do Toruń odchodzi o 22:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Świnoujście do Toruń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 116,12zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Świnoujście do Toruń?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Świnoujście, aby przejść do Toruń. Możesz przejść z Swinoujscie i możesz dotrzeć do Toruń.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Świnoujście a Toruń przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Świnoujście a Toruń to 8 h 9 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Świnoujście do Toruń?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Świnoujście a Toruń.
Jakie są emisje CO2 dla Świnoujście do Toruń przez pociąg?
Podróż pociąg z Świnoujście do Toruń generuje 3.1kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Świnoujście

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Świnoujście

Trasy międzynarodowe z Świnoujście i okolic

Inne miejsca docelowe z Świnoujście

Główne połączenia kolejowe do Toruń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy