Wyszukaj połączenie kolejowe z Szamotuły do Zagnańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zagnańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 59 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 01:11
Ostatni odjazd: 21:45
Odległość 334km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Szamotuły do Zagnańsk

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szamotuły do Zagnańsk?

Aby dostać się do Zagnańsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Szamotuły do Zagnańsk?

Pociągi z Szamotuły do Zagnańsk


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Szamotuły - Zagnańsk?

Pociągi do Zagnańsk mogą odjeżdzać z Szamotuły i przyjeżdżać na stację Zagnańsk.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zagnańsk z Szamotuły: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zagnańsk z Szamotuły pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Szamotuły do Zagnańsk, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Szamotuły do Zagnańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Zagnańsk zabiera średnio 9 hours and 51 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 8 hours and 15 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 01:12, a ostatni wyjeżdża z Szamotuły o 21:12.