Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 06:57
Ostatni odjazd: 06:57
Odległość 59km

Tanie bilety na pociąg z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Szczebrzeszyn - Rudnik nad Sanem.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Szczebrzeszyn ze stacji Szczebrzeszyn i przyjeżdźają na stację Rudnik Nad Sanem.

Ile połączeń z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem jest każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Szczebrzeszyn. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Szczebrzeszyn, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Szczebrzeszyn do Rudnik nad Sanem i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 06:09, a ostatni o 06:09. Podróż trwa średnio 10 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rudnik nad Sanem w ciagu 10 hours and 29 minutes.