Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Kraków

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 59 min
Połączenia dla każdego dnia 152
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 22:47
Odległość 527km

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Kraków na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kraków. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Szczecin do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szczecin do Kraków?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Szczecin - Kraków.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczecin do Kraków?

Cena biletu Szczecin - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
42,72 zł47,00 zł Więcej 42,72 zł Więcej 47,00 zł Więcej
39,00 zł316,45 zł Więcej 57,52 zł Więcej 39,13 zł Więcej

Pociągi z Szczecin do Kraków


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Kraków w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jakie stacje obsługują trasę Szczecin - Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Szczecin ze stacji Szczecin Główny, Szczecin Zdroje or Szczecin Podjuchy i przyjeżdźają na stację Kraków Zabłocie, Kraków Główny, Kraków Bonarka, Kraków Łagiewniki or Kraków Płaszów.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Szczecin?

Dostępnych jest 78 połączeń kolejowych do Kraków z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 83 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 78 połączeń kolejowych z Szczecin do Kraków. Zauważ, że wśród nich jest 83 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Kraków odjeżdzą o 04:09, a ostatni o 22:09. Podróż trwa średnio 9 hours and 31 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Kraków w 7 hours and 48 minutes.