Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 121
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 22:47
Odległość 527km

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Kraków na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kraków. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Szczecin do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szczecin do Kraków?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Szczecin - Kraków.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczecin do Kraków?

Cena biletu Szczecin - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
98,36 zł64,15 zł64,15 zł68,42 zł Więcej 68,42 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej 288,31 zł227,84 zł153,78 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 44,82 zł Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Kraków


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Kraków w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jakie stacje obsługują trasę Szczecin - Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Szczecin ze stacji Szczecin Podjuchy or Szczecin Zdroje i przyjeżdźają na stację Kraków Sidzina or Kraków Główny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Szczecin?

Dostępnych jest 11 połączeń kolejowych do Kraków z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 11 połączeń kolejowych z Szczecin do Kraków. Zauważ, że wśród nich jest 6 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Kraków odjeżdzą o 05:09, a ostatni o 22:09. Podróż trwa średnio 11 hours and 43 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Kraków w 8 hours and 37 minutes.