Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków
z 19,18 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 61 zł
Czas podróży 9 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 17:56
Ostatni odjazd 22:24
Odległość 527 km

Tanie bilety na pociąg z Szczecin do Kraków na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od SzczecinX do Kraków. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Szczecin do Kraków?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Szczecin do Kraków za 61 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kraków kosztują około 84,78 zł.

Pociągi z Szczecin do Kraków: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Kraków pociągiem, możesz polegać na Rozklad, Deutsche Bahn, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
87 zł Więcej 90,70 zł 87 zł 87 zł Więcej 78 zł
96,37 zł Więcej Więcej Więcej 61,22 zł Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Kraków

Ile zajmuje podróż z Szczecin do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 h 20 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Kraków w ciągu 7 h 59 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Szczecin o 04:11, a ostatni o 22:24.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kraków i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Szczecin odjeżdża ze stacji Szczecin Dabie, Szczecin Glowny, Szczecin Glówny, Szczecin Główny and Szczecin Dąbie i przyjeżdża na stację Krakow Glowny, Kraków Glówny and Kraków Główny.

Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Kraków w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kraków z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że trasy 4.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych na trasie do Kraków z Szczecin.Zauważ, że jest wśród nich 4.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.