Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 79 zł
Czas podróży 8 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 08:19
Ostatni odjazd 22:24
Odległość 381 km

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Łódź na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Szczecin do Łódź?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Szczecin do Łódź za 47,72 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Łódź kosztują około 92,42 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Szczecin do Łódź?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO, oferujący połączenia między Szczecin a Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 79 zł 79 zł Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Łódź

Ile zajmuje podróż z Szczecin do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 12:28, a ostatni o 22:24. Podróż trwa średnio 8 h 27 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Łódź w 6 h 40 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Szczecin do Łódź?

Pociąg z Szczecin odjeżdża ze stacji Szczecin Glówny, Szczecin Główny and Szczecin Dąbie i przyjeżdża na stację Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Szczecin oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Szczecin do Łódź jest każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Łódź z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Szczecin do Łódź. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.