Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 78
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 23:28
Odległość 381km

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Łódź na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Szczecin do Łódź: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Szczecin - Łódź.

Ile kosztują bilety na pociąg z Szczecin do Łódź?

Cena biletu Szczecin - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
40,78 zł48,09 zł Więcej 51,09 zł Więcej Więcej Więcej
51,27 zł59,83 zł Więcej 42,72 zł Więcej Więcej Więcej
964,62 zł943,02 zł Więcej 854,63 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Łódź


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Szczecin oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Szczecin do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Szczecin ze stacji Szczecin Główny, Szczecin Zdroje or Szczecin Dąbie i przyjeżdźają na stację Łódź Widzew, Łódź Żabieniec or Łódź Kaliska.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Łódź z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 35 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 35 połączeń kolejowych z Szczecin do Łódź. Zauważ, że wśród nich jest 6 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Szczecin do Łódź?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 04:08, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 8 hours and 40 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Łódź w 5 hours and 58 minutes.