Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Lublin
z 19,37 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 82 zł
Czas podróży 10 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 04:46
Ostatni odjazd 22:24
Odległość 595 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Szczecin do Lublin

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczecin do Lublin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Szczecin do Lublin za jedyne 73 zł, podczas gdy średnia cena to 108,52 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Szczecin do Lublin?

Aby dostać się do Lublin pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
87,83 zł 118,14 zł Więcej Więcej Więcej 93,12 zł Więcej

Pociągi z Szczecin do Lublin

O której odjeżdżają pociągi do Lublin i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w 9 h 55 min, ale średnio zabiera to 10 h 36 min.

Jakie stacje obsługują trasę Szczecin - Lublin?

Pociągi do Lublin mogą odjeżdzać z Szczecin Główny and Szczecin Dąbie i przyjeżdżać na stację Lublin stacja kolejowa and Lublin Train Station.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Lublin w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Lublin z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 3.5 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych na trasie do Lublin z Szczecin.Zauważ, że jest wśród nich 2 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.