Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 12 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 83
Pierwszy odjazd: 04:00
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 595km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Szczecin do Lublin

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Szczecin do Lublin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Szczecin a Lublin oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Szczecin do Lublin?

Cena biletu Szczecin - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
115 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Lublin


Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin w pociągu, rozważ lot samolotem. Lot do Lublin może być tani, szczególnie gdy możesz zakupić bilet z wyprzedzeniem

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z Szczecin ze stacji Szczecin Główny or Szczecin Dąbie i przyjeżdźają na stację Lublin Północny or Lublin.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lublin z Szczecin?

Dostępnych jest 83 połączeń kolejowych do Lublin z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 81 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Lublin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 83 połączeń kolejowych z Szczecin do Lublin. Zauważ, że wśród nich jest 81 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Lublin i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 04:10, a ostatni o 21:10. Podróż trwa średnio 11 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w ciagu 10 hours and 43 minutes.