Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 82
Pierwszy odjazd: 03:43
Ostatni odjazd: 22:58
Odległość 196km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Szczecin do Poznań

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Szczecin do Poznań?

Aby dostać się do Poznań pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Szczecin do Poznań?

Cena biletu Szczecin - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł26 zł26 zł15 zł Więcej 30 zł30 zł
Więcej 30 zł Więcej 29 zł Więcej 18 zł42 zł

Pociągi z Szczecin do Poznań


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Szczecin oraz Poznań, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Poznań?

Pociągi do Poznań odjeżdzają z Szczecin Dąbie i przyjeżdżają na stację Poznań Garbary.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 31 połączeń. Zauważ, że trasy 14 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 31 połączeń kolejowych z Szczecin do Poznań. Zauważ, że wśród nich jest 8 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 14 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Szczecin do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Poznań odjeżdzą o 03:05, a ostatni o 21:05. Podróż trwa średnio 4 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w ciagu 2 hours and 45 minutes.