Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa
z 17,56 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 56,02 zł
Czas podróży 7 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 22:13
Ostatni odjazd 22:21
Odległość 454 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Szczecin do Warszawa na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Szczecin do Warszawa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Szczecin do Warszawa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Szczecin do Warszawa za 56,02 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Warszawa kosztują około 80,38 zł.

Pociągi z Szczecin do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, Deutsche Bahn, SBB, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Szczecin - Warszawa.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
80,46 zł 81 zł 81,49 zł 79,62 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 67,71 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej 697,93 zł 435,40 zł 389,96 zł Więcej Więcej Więcej
58,95 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Warszawa

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 15:28, a ostatni o 22:21. Podróż trwa średnio 7 h 43 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 5 h 53 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Warszawa odjeżdzają z Szczecin Główny i przyjeżdżają na stację Warszawa - Wschodnia, Warsaw - Zachodni, สถานีรถไฟกลางวอร์ซอ and Warszawa Centralna.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Szczecin oraz Warszawa jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 5.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Szczecin do Warszawa, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.