Wyszukaj połączenie kolejowe z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Oleśnica, Województwo świętokrzyskie

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:44
Ostatni odjazd: 20:57
Odległość 410km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Sztum - Oleśnica, Województwo świętokrzyskie.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie?

Pociągi z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Sztum oraz Oleśnica, Województwo świętokrzyskie, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie?

Pociągi do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie odjeżdzają z Sztum i przyjeżdżają na stację Oleśnica.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie z Sztum?

Jeśli chcesz pojechać do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie z Sztum pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Sztum do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 20:12. Podróż trwa średnio 8 hours and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Oleśnica, Województwo świętokrzyskie w ciagu 7 hours and 23 minutes.