Wyszukaj połączenie kolejowe z Sztum do Prabuty

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:10
Ostatni odjazd: 18:25
Odległość 22km

Najtańsze bilety na pociąg z Sztum do Prabuty na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Sztum do Prabuty?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Sztum - Prabuty.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Sztum do Prabuty?

Pociągi z Sztum do Prabuty


Na krótkich dystansach, takich jak między Sztum oraz Prabuty, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Prabuty?

Pociąg z Sztum odjeżdża ze stacji Sztum i przyjeżdża na stację Prabuty.

Ile połączeń z Sztum do Prabuty jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Prabuty z Sztum pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Sztum do Prabuty, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Prabuty i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Prabuty zabiera średnio 1 hour and 22 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 51 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:12, a ostatni wyjeżdża z Sztum o 18:12.