Wyszukaj połączenie kolejowe z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 14:18
Ostatni odjazd: 22:06
Odległość 43km

Tanie bilety na pociąg z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Tarnobrzeg a Rudnik nad Sanem oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Tarnobrzeg oraz Rudnik nad Sanem jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Tarnobrzeg ze stacji Tarnobrzeg i przyjeżdźają na stację Rudnik Nad Sanem.

Ile połączeń z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Tarnobrzeg pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Tarnobrzeg do Rudnik nad Sanem i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 14:09, a ostatni o 22:09. Podróż trwa średnio 1 hour and 31 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rudnik nad Sanem w 1 hour and 2 minutes.