Wyszukaj połączenie kolejowe z Tarnów do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 85
Pierwszy odjazd: 03:20
Ostatni odjazd: 23:39
Odległość 142km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Tarnów do Katowice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Tarnów do Katowice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Tarnów - Katowice.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Tarnów do Katowice?

Cena biletu Tarnów - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
18 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
19,20 zł Więcej Więcej 19,20 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Tarnów do Katowice


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Tarnów - Katowice?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Tarnów Opolski, Tarnów Mościce or Tarnów i przyjeżdżać na stację Katowice Załęże, Katowice, Katowice Ligota or Katowice Brynów.

Ile połączeń z Tarnów do Katowice jest każdego dnia?

Dostępnych jest 35 połączeń kolejowych do Katowice z Tarnów. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 33 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 35 połączeń kolejowych z Tarnów do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 33 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Tarnów do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 5 hours and 1 minute, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 1 hour and 56 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Tarnów o 03:05, a ostatni o 23:05.