Wyszukaj połączenie kolejowe z Tarnów do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 05:56
Ostatni odjazd: 23:07
Odległość 102km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Tarnów do Rudnik nad Sanem

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od TarnówX do Rudnik nad Sanem. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Tarnów do Rudnik nad Sanem: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Tarnów - Rudnik nad Sanem.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Tarnów do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Tarnów do Rudnik nad Sanem


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Tarnów oraz Rudnik nad Sanem jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Tarnów do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem mogą odjeżdzać z Tarnów or Tarnów Mościce i przyjeżdżać na stację Rudnik N. Sanem.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rudnik nad Sanem z Tarnów: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Tarnów pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Tarnów do Rudnik nad Sanem, każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Tarnów do Rudnik nad Sanem?

Podróż pociągiem do Rudnik nad Sanem zabiera średnio 6 hours and 1 minute, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 44 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 10:12, a ostatni wyjeżdża z Tarnów o 23:12.