Wyszukaj połączenie kolejowe z Tarnów do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 33
Pierwszy odjazd: 00:56
Ostatni odjazd: 21:21
Odległość 72km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Tarnów do Rzeszów

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Tarnów do Rzeszów w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Tarnów do Rzeszów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Tarnów a Rzeszów oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Tarnów do Rzeszów?

Cena biletu Tarnów - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
11 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Tarnów do Rzeszów


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rzeszów?

Pociąg z Tarnów odjeżdża ze stacji Tarnów Mościce or Tarnów i przyjeżdża na stację Rzeszów Główny.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rzeszów z Tarnów: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 33 połączeń kolejowych do Rzeszów z Tarnów. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 29 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 33 połączeń kolejowych z Tarnów do Rzeszów. Zauważ, że wśród nich jest 29 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 4 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Tarnów do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Rzeszów zabiera średnio 1 hour and 43 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 48 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:03, a ostatni wyjeżdża z Tarnów o 21:03.