Wyszukaj połączenie kolejowe z Toruń do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 132
Pierwszy odjazd: 00:55
Ostatni odjazd: 23:09
Odległość 149km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Toruń do Gdańsk

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Toruń do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Toruń do Gdańsk?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Toruń - Gdańsk.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Toruń do Gdańsk?

Cena biletu Toruń - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
26 zł Więcej Więcej 15 zł19 zł26 zł15 zł

Pociągi z Toruń do Gdańsk


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Toruń - Gdańsk?

Pociągi do Gdańsk mogą odjeżdzać z Toruń Kluczyki or Toruń Czerniewice i przyjeżdżać na stację Gdańsk Oliwa or Gdańsk Orunia.

Ile połączeń z Toruń do Gdańsk jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Toruń pociągiem, dziennie dostępnych jest 132 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 132 połączeń kolejowych z Toruń do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 123 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Toruń do Gdańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 04:08, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 4 hours and 44 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gdańsk w 2 hours and 33 minutes.