Wyszukaj połączenie kolejowe z Toruń do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 13,01 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 41 zł
Czas podróży 3 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 04:48
Ostatni odjazd 13:59
Odległość 152 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Toruń do Łódź na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ToruńX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Toruń do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Toruń do Łódź za 36,06 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 59,34 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Toruń do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, POLREGIO and PKP na trasie kolejowej Toruń - Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
59 zł 59 zł 59 zł 59 zł 53 zł Więcej 41 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 46,44 zł Więcej
19,27 zł Więcej Więcej Więcej 20,41 zł Więcej 22,67 zł

Pociągi z Toruń do Łódź

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Średnia długość podróży to 3 h 14 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Łódź w ciągu 2 h 28 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Toruń o 21:42, a ostatni o 13:59.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Toruń Główny i przyjeżdżają na stację Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Toruń do Łódź jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Toruń pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Toruń.Zauważ, że jest wśród nich 3 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.