Pociąg Toruń - Łódź ceny od 63,74zł

Rozpocząć z
63,74zł
Odkryć

Toruń do Łódź przez pociąg

Podróż z Toruń do Łódź przez pociąg wynosi 152,4 km i zajmuje 2 h 25 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:41, a ostatnim o 21:01. Możliwe jest podróżowanie z Toruń do Łódź przez pociąg za jedyne 63,74zł lub aż 2 222,50zł. Najlepsza cena za tę podróż to 63,74zł.

Najlepsza cena 63,74zł
Czas trwania podróży 2 h 25 min
Połączenie dziennie 7
Najniższa cena 63,74zł
Wyzsza cena 2 222,50zł
Pierwszy wyjazd 05:41
Ostatni wyjazd 21:01
Dystans 152,4 km
Odjazd Toruń
Przyjazd Łódź
Przewoźnicy PKP, Air Bagan,

Pociąg Bilety od Toruń do Łódź

  Sep 28
  Więcej
  25°
  Sep 29
  Więcej
  22°
  Sep 30
  Więcej
  18°
  Oct 01
  Więcej
  18°
  Oct 02
  Więcej
  18°
  Oct 03
  Więcej
  17°
  Oct 04
  Więcej
  15°
  Oct 05
  Więcej
  13°
  Oct 06
  Więcej
  15°
  Oct 07
  Więcej
  17°
  Oct 08
  Więcej
  12°
  Oct 09
  Więcej
  12°
  Oct 10
  Więcej
  11°
  Oct 11
  Więcej
  14°
  Oct 12
  Więcej
  17°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
25°

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Toruń do Łódź na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ToruńX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Toruń do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Toruń do Łódź za 19,78zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 85,02zł.Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Toruń do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, Polregio and Pkp na trasie kolejowej Toruń - Łódź.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Toruń do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Toruń do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Toruń do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Toruń do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 31zł do 67zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 54% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Toruń do Łódź

Najtańsze bilety kolejowe Toruń - Łódź można znaleźć już za 23zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 55zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 127zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Łódź

Podróżując pociągiem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Toruń do Łódź

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Toruń do Łódź.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.

Dostępność
Jedzenie i picie
Usługi na pokładzie PKP, POLREGIO I LOT od Toruń do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Toruń do Łódź przez pociąg.
Udogodnienia PKP POLREGIO LOT Ryanair
Strefa Ciszy
WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Toruń do Łódź Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
1.5kg
Autobus
9.6kg
Lot
385.1kg
Samochód
37.1kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Toruń do Łódź? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Toruń a Łódź wynoszą 1.5kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Toruń a Łódź? Podróżując pociągiem między Toruń a Łódź, zaoszczędzisz 383.6kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 8.2kg w porównaniu z autobusem i 35.7kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Toruń do Łódź?
Bilet pociąg z Toruń do Łódź to 185,68zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 63,74zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Toruń do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Toruń do Łódź, to 63,74zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Toruń a Łódź przez pociąg?
Toruń do Łódź to 152,4 km.
Jak długo trwa pociąg między Toruń a Łódź?
Toruń do Łódź to średnio 4 h 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 h 25 min.
Jakie firmy działają od Toruń do Łódź?
Toruń do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail PKP, Air Bagan, POLREGIO, LOT, Ryanair świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Toruń na Łódź?
Toruń do Łódź ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Toruń do Łódź?
Najwcześniejszy pociąg od Toruń do Łódź rozpoczyna się pod adresem 05:41. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Toruń do Łódź?
Najnowszy pociąg od Toruń do Łódź odchodzi o 21:01. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Toruń do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 63,74zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Toruń do Łódź?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Toruń, aby przejść do Łódź. Możesz przejść z Toruń Główny and Toruń i możesz dotrzeć do Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Lodz, Bus Station.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Toruń do Łódź?
Istnieje średnio 4 z Toruń, aby przejść do Łódź.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Toruń a Łódź przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Toruń a Łódź to 2 h 25 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Toruń do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Toruń a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Toruń do Łódź przez pociąg?
Podróż pociąg z Toruń do Łódź generuje 1.5kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Toruń

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Toruń

Trasy międzynarodowe z Toruń i okolic

Inne miejsca docelowe z Toruń

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Powiązane trasy

Inne popularne trasy