Wyszukaj połączenie kolejowe z Tychy do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 04:38
Ostatni odjazd: 23:03
Odległość 14km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Tychy do Katowice

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Katowice. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Tychy do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Tychy do Katowice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Tychy a Katowice.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Tychy do Katowice?

Pociągi z Tychy do Katowice


Na krótkich dystansach, takich jak między Tychy oraz Katowice, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Tychy - Katowice?

Pociąg z Tychy odjeżdża ze stacji Tychy i przyjeżdża na stację Katowice Brynów or Katowice.

Ile połączeń z Tychy do Katowice jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 19 połączeń kolejowych do Katowice z Tychy. Zauważ, że wśrod nich jest 10 połączeń bezpośrednich i 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Tychy, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 19 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 10 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w 17 minutes, ale średnio zabiera to 21 minutes.