Wyszukaj połączenie kolejowe z Ustka do Kraków

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 20 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 08:05
Ostatni odjazd: 18:14
Odległość 544km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Ustka do Kraków na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Ustka do Kraków?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Ustka - Kraków.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Ustka do Kraków?

Cena biletu Ustka - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 105,63 zł Więcej Więcej 105,63 zł
Więcej Więcej Więcej 38,83 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Ustka do Kraków


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

W przypadku dłuższych podróży, takich jak między Ustka a Kraków, powinieneś rozważyć lot samolotem do Kraków. Jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, możesz zaoszczędzić z niskokosztowym przewożnikiem nie tylko czas, ale również pieniądze.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kraków?

Pociągi do Kraków mogą odjeżdzać z Ustka i przyjeżdżać na stację Kraków Bonarka, Kraków Łagiewniki or Kraków Zabłocie.

Ile połączeń z Ustka do Kraków jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Ustka pociągiem, dziennie dostępnych jest 16 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Kraków z Ustka, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 16 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kraków?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 12 hours and 38 minutes, ale średnio zabiera to 124397 hours and 41 minutes.