Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Skierniewice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 17 zł
Czas podróży 1 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd 06:15
Ostatni odjazd 20:56
Odległość 66 km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Skierniewice na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Skierniewice?

Bilety na pociąg z Warszawa do Skierniewice kosztują średnio 25,40 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 16,28 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Skierniewice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, PKP and POLREGIO, oferujący połączenia między Warszawa a Skierniewice.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
53,46 zł 17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
10,20 zł 6,80 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Skierniewice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Skierniewice?

Średnia długość podróży to 1 h 22 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Skierniewice w ciągu min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 18:21, a ostatni o 20:56.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Skierniewice?

Pociągi do Skierniewice mogą odjeżdzać z Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Gare centrale de Varsovie and Warszawa Centralna i przyjeżdżać na stację Skierniewice Railway station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Skierniewice z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Skierniewice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 15.5 połączeń. Zauważ, że trasy 15 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 15.5 połączeń kolejowych na trasie do Skierniewice z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 15 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.