Wyszukaj połączenie kolejowe z Wejherowo do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 01:34
Ostatni odjazd: 20:38
Odległość 91km

Tanie bilety na pociąg z Wejherowo do Elbląg na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wejherowo do Elbląg?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Wejherowo - Elbląg.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wejherowo do Elbląg?

Pociągi z Wejherowo do Elbląg


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Wejherowo oraz Elbląg jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Wejherowo do Elbląg?

Możesz pojechać pociągiem do Elbląg z Wejherowo, który przyjeżdża na stację Elbląg.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Elbląg z Wejherowo?

Jeśli chcesz pojechać do Elbląg z Wejherowo pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Elbląg z Wejherowo, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 7 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Elbląg?

Pierwszy pociąg do Elbląg odjeżdzą o 01:10, a ostatni o 20:10. Podróż trwa średnio 2 hours and 41 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Elbląg w 2 hours and 10 minutes.