Wyszukaj połączenie kolejowe z Włocławek do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 50
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:10
Odległość 104km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Włocławek do Łódź

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Łódź. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Włocławek do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Włocławek do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Włocławek - Łódź.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Włocławek do Łódź?

Pociągi z Włocławek do Łódź


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Włocławek do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Włocławek or Włocławek Zazamcze, który przyjeżdża na stację Łódź Żabieniec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Włocławek?

Dostępnych jest 50 połączeń kolejowych do Łódź z Włocławek. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 44 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 50 połączeń kolejowych z Włocławek do Łódź. Zauważ, że wśród nich jest 44 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Włocławek do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 2 hours and 14 minutes, ale średnio zabiera to 4 hours and 7 minutes.