Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 57
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:12
Odległość 235km

Tanie bilety na pociąg z Wrocław do Bydgoszcz na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Bydgoszcz. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Wrocław do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Wrocław do Bydgoszcz?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Bydgoszcz oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Bydgoszcz?

Pociągi z Wrocław do Bydgoszcz


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Wrocław do Bydgoszcz?

Pociągi do Bydgoszcz odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wrocław Żerniki or Wrocław Główny i przyjeżdźają na stację Bydgoszcz Główna.

Ile połączeń z Wrocław do Bydgoszcz jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bydgoszcz z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 57 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 57 połączeń kolejowych z Wrocław do Bydgoszcz. Zauważ, że wśród nich jest 50 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Bydgoszcz i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w 4 hours, ale średnio zabiera to 5 hours and 52 minutes.