Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Chorzów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Chorzów

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 189
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:31
Odległość 163km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Chorzów

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Wrocław do Chorzów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Chorzów oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Wrocław do Chorzów?

Cena biletu Wrocław - Chorzów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
12,83 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Chorzów


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Chorzów i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Nowy Dwór or Wrocław Główny i przyjeżdża na stację Chorzów Batory.

Ile połączeń z Wrocław do Chorzów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Chorzów z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 189 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Wrocław do Chorzów, każdego dnia dostępnych jest 189 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Chorzów i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Chorzów zabiera średnio 121425 hours and 8 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 hours and 3 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:01, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 23:06.