Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 282
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 150km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Wrocław do Częstochowa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Wrocław do Częstochowa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Wrocław - Częstochowa.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Wrocław do Częstochowa?

Cena biletu Wrocław - Częstochowa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Częstochowa


Podróż między Wrocław oraz Częstochowa jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Częstochowa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Częstochowa mogą odjeżdzać z Wrocław Pracze or Wrocław Główny i przyjeżdżać na stację Częstochowa Stradom or Częstochowa.

Ile połączeń z Wrocław do Częstochowa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 282 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 282 połączeń kolejowych z Wrocław do Częstochowa. Zauważ, że wśród nich jest 248 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Częstochowa i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Częstochowa zabiera średnio 5 hours and 43 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 12 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:10, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 22:10.