Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Częstochowa
z 11,69 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32,54 zł
Czas podróży 4 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:30
Ostatni odjazd 18:37
Odległość 150 km

Najtańsze bilety na pociąg z Wrocław do Częstochowa na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WrocławX do Częstochowa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Wrocław do Częstochowa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Wrocław do Częstochowa za 30,53 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 52,79 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Wrocław do Częstochowa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Wrocław - Częstochowa.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 53 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Częstochowa

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Częstochowa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Częstochowa zabiera średnio 4 h 16 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 h 53 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:25, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 18:37.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Częstochowa?

Pociągi do Częstochowa odjeżdzają z Wrocław Glowny and Wrocław Główny i przyjeżdżają na stację Czestochowa Train Station, Czestochowa główny dworzec and Czestochowa - Stradom.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Wrocław oraz Częstochowa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Wrocław do Częstochowa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 3.5 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych z Wrocław do Częstochowa. Zauważ, że wśród nich jest 2.5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.