Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 219
Pierwszy odjazd: 04:46
Ostatni odjazd: 22:47
Odległość 378km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Wrocław do Gdańsk

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Wrocław do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wrocław do Gdańsk?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Wrocław - Gdańsk.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Gdańsk?

Cena biletu Wrocław - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 43 zł Więcej Więcej 43 zł
Więcej Więcej Więcej 196 zł Więcej Więcej 244 zł

Pociągi z Wrocław do Gdańsk


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Wrocław oraz Gdańsk jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Gdańsk odjeżdzają z Wrocław Mikołajów or Wrocław Żerniki i przyjeżdżają na stację Gdańsk Oliwa or Gdańsk Główny.

Ile połączeń z Wrocław do Gdańsk jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 9 połączeń kolejowych do Gdańsk z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 9 połączeń kolejowych z Wrocław do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 13 hours and 15 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gdańsk w ciągu 8 hours and 9 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 04:08, a ostatni o 22:08.