Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 47 min
Połączenia dla każdego dnia 262
Pierwszy odjazd: 04:45
Ostatni odjazd: 23:15
Odległość 169km

Tanie bilety na pociąg z Wrocław do Katowice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Wrocław do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Wrocław a Katowice.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Katowice?

Cena biletu Wrocław - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
25 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
23 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Katowice


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Katowice?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Leśnica or Wrocław Nowy Dwór i przyjeżdża na stację Katowice or Katowice Ligota.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Wrocław: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 262 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 262 połączeń kolejowych z Wrocław do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 247 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Katowice i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 04:04, a ostatni o 21:04. Podróż trwa średnio 6 hours and 10 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w ciagu 3 hours and 7 minutes.