Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Kielce

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 311
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:12
Odległość 253km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Kielce na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kielce. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Wrocław do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Pociągi z Wrocław do Kielce: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Wrocław - Kielce.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Kielce?

Cena biletu Wrocław - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
120 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Kielce


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Wrocław oraz Kielce, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kielce i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kielce odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wrocław Pracze i przyjeżdźają na stację Kielce.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kielce z Wrocław?

Dostępnych jest 311 połączeń kolejowych do Kielce z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 310 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kielce na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 311 połączeń kolejowych z Wrocław do Kielce. Zauważ, że wśród nich jest 310 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Kielce i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Kielce zabiera średnio 8 hours and 19 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 28 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:07, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 22:07.