Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Legnica

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 64319 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 40
Pierwszy odjazd: 04:34
Ostatni odjazd: 23:54
Odległość 62km

Tanie bilety na pociąg z Wrocław do Legnica na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Wrocław do Legnica w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Wrocław do Legnica?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Legnica oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Wrocław do Legnica?

Pociągi z Wrocław do Legnica


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Wrocław oraz Legnica jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Wrocław do Legnica?

Pociągi do Legnica odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wrocław Żerniki or Wrocław Główny i przyjeżdźają na stację Legnica.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Legnica z Wrocław: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Legnica z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 40 połączeń. Zauważ, że trasy 17 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Legnica na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 40 połączeń kolejowych z Wrocław do Legnica. Zauważ, że wśród nich jest 23 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 17 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Legnica i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Legnica odjeżdzą o 04:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 50 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Legnica w ciagu 41 minutes.