Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Legnica

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Legnica
z 5,07 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 16,96 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 04:34
Ostatni odjazd 20:30
Odległość 62 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Legnica na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WrocławX do Legnica. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Wrocław do Legnica?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Wrocław do Legnica za jedyne 16,96 zł, podczas gdy średnia cena to 22,63 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Wrocław do Legnica?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Legnica oferowane przez Rozklad and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
23 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
10,20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Legnica

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Legnica i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Legnica zabiera średnio min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 19:13, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 20:30.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Legnica?

Pociągi do Legnica odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wrocław-Mikołajów, Wrocław Glowny and Wrocław Główny i przyjeżdźają na stację Legnica Railway Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Wrocław oraz Legnica jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Legnica z Wrocław?

Jeśli chcesz pojechać do Legnica z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 11 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Legnica na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 11 połączeń kolejowych na trasie do Legnica z Wrocław.Zauważ, że jest wśród nich 11 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.