Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 171
Pierwszy odjazd: 04:04
Ostatni odjazd: 23:44
Odległość 184km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Łódź

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WrocławX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Wrocław do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Wrocław - Łódź.

Ile kosztują bilety na pociąg z Wrocław do Łódź?

Cena biletu Wrocław - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
10,65 zł19,20 zł29,89 zł19,20 zł10,65 zł29,89 zł29,89 zł
Więcej Więcej 36 zł22 zł Więcej 40 zł Więcej

Pociągi z Wrocław do Łódź


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Wrocław Mikołajów, Wrocław Nadodrze, Wrocław Żerniki, Wrocław Nowy Dwór, Wrocław Pracze or Wrocław Pawłowice, który przyjeżdża na stację Łódź Żabieniec, Łódź Widzew or Łódź Kaliska.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Wrocław?

Dostępnych jest 67 połączeń kolejowych do Łódź z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 37 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Łódź z Wrocław, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 67 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 37 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Wrocław do Łódź?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 6 hours and 31 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 hours and 57 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:12, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 23:12.