Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 107
Pierwszy odjazd: 05:43
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 370km

Tanie bilety na pociąg z Wrocław do Rzeszów na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WrocławX do Rzeszów. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Wrocław do Rzeszów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Rzeszów oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Wrocław do Rzeszów?

Cena biletu Wrocław - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
65,45 zł Więcej 69,30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Rzeszów


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rzeszów i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Pawłowice or Wrocław Mikołajów i przyjeżdża na stację Rzeszów Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rzeszów z Wrocław?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 107 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz podróżować do Rzeszów z Wrocław, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 107 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 103 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Rzeszów zabiera średnio 8 hours and 15 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 hours and 31 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:03, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 22:03.