Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z417 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 417 zł
Czas podróży 8 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 215
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 309km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Wrocław do Szczecin

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Wrocław do Szczecin?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Szczecin oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Szczecin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Wrocław do Szczecin za 91,90 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Szczecin kosztują około 91,90 zł.

,

Cena biletu Wrocław - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 164 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 54 zł Więcej Więcej 54 zł

Pociągi z Wrocław do Szczecin


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Szczecin?

Pociągi do Szczecin mogą odjeżdzać z Wrocław Nowy Dwór or Wrocław Żerniki i przyjeżdżać na stację Szczecin Podjuchy or Szczecin Zdroje.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Szczecin z Wrocław?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 215 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Szczecin z Wrocław, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 215 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 206 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 9 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 122251 hours and 53 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 6 hours. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 00:01, a ostatni o 23:10.