Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 247
Pierwszy odjazd: 00:20
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 238km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Toruń

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Toruń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Wrocław do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wrocław do Toruń?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Wrocław - Toruń.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Wrocław do Toruń?

Cena biletu Wrocław - Toruń dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 38 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Toruń


Na krótkich dystansach, takich jak między Wrocław oraz Toruń, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Wrocław do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Wrocław Główny or Wrocław Nowy Dwór i przyjeżdżają na stację Toruń Wschodni.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Wrocław?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 247 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Toruń z Wrocław, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 247 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 247 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Toruń?

Średnia długość podróży to 7 hours and 5 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 4 hours and 31 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 00:08, a ostatni o 23:08.