Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zielona Góra

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 62
Pierwszy odjazd: 00:15
Ostatni odjazd: 23:44
Odległość 141km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Zielona Góra

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Wrocław do Zielona Góra?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Wrocław a Zielona Góra.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Wrocław do Zielona Góra?

Cena biletu Wrocław - Zielona Góra dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 64 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Zielona Góra


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Wrocław oraz Zielona Góra, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Wrocław - Zielona Góra?

Pociągi do Zielona Góra odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wrocław Nadodrze i przyjeżdźają na stację Zielona Góra Główna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zielona Góra z Wrocław?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 62 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zielona Góra na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 62 połączeń kolejowych z Wrocław do Zielona Góra. Zauważ, że wśród nich jest 57 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Zielona Góra i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 6 hours and 44 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Zielona Góra w ciągu 2 hours and 30 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 00:03, a ostatni o 22:03.